Een typisch voorbeeld van Classic meets Modern! De combinatie kunt u zowel casual als gekleed maken. Dit maakt het artikel flexbibel in gebruik.
Wanneer je een bestelling plaatst, zorgen wij er samen met DHL voor dat je pakket wordt geleverd op het door jou gekozen afleveradres. Voor een groot deel van onze artikelen geldt: Op werkdagen vandaag besteld, morgen in huis. Voor de andere artikelen wordt een levertijd van 2 à 3 werkdagen gerekend.
Je kunt je bestelling ook ophalen in één van onze winkels. De levertijd zal dan 3 tot 5 werkdagen bedragen.
De betaalmethodes zijn: iDEAL, creditcard, Afterpay, Only for men Cadeaubon, VVV Cadeaukaart en Fashioncheque.
Je kan je bestelling binnen 30 dagen na ontvangst aan ons retourneren.
Plaats de bijgevoegde retoursticker van DHL op het pakket. Je hoeft bij aflevering niets te betalen. De retourkosten worden van het retourbedrag afgetrokken (€2,95).
Webshopbestellingen kunnen gratis worden geretourneerd in al onze winkels. Zorg dat je het bijgevoegde retourformulier ingevuld meeneemt naar de winkel. Onze modeadviseurs helpen je vervolgens graag verder in de winkel.